Cikkszám: BELN19MEX
Elérhetőség: Raktáron, mehet a kosárba
Lando Norris 2019-es szezonban viselt sisakjának 1:2-es méretű modellje
Menny.:db

Lando Norris újoncként csatlakozott a McLaren csapatához 2019-ben. Az istálló nem volt ismeretlen számára, hiszen a wookingiak tesztpilótája volt és ahhoz, hogy pilótaülést kapjon 2019-ben, ahhoz jó ajánlólevél volt, hogy 2018-ban a Formula 2-es bajnokságban a második helyen végzett.

A fiatal brit nem is vallott szégyent a bemutatkozó idényében. A McLaren a futottak még kategóriából előrelépett a középmezőny elejére és Norris is szorgosan gyűjtögette csapatának a pontokat. Idénybeli legjobb helyezése két hatodik helyezés volt, de szép eredményt érhetett volna el a Belga nagydíjon is, ha a technika ördöge nem babrál ki vele. A Mexikói nagydíjon az előkelő nyolcadik helyre kvalifikálta magát, majd a rajt utáni kavarodásban Bottas Mercedesét is sikerült maga mögé utasítania és igencsak előkelő helyen haladt. A 13-as szám most balszerencsét hozott Norris-nak. A 13. körben kiállt a boxba friss abroncsokért, de rosszul rögzítették az egyik kerekét és a csapattagok pechükre már elengedték, amikor észrevették a hibát. Szegény Norris észlelve, hogy baj van, a boxutca végén félreállt és feladta a viadalt.

A brit pilóta sisakját a BELL gyártja, az 1:2-es méretarányú változat is a gyártó terméke. Belül párnázott, tökéletes másolat, még a kis nyakpánt is benne van. Ezt a festésű sisakot Lando Norris a mexikói nagydíjon viselte.